وبلاگ

نمونه لایحه دفاعیه طلاق به درخواست زوجه

لایحه دفاعیه - طلاق به درخواست زن

بسمه تعالی

ریاست محترم دادگاه عمومی خانواده تهران

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضرتعالی

احتراما در خصوص پرونده کلاسه .... موضوع طلاق به درخواست زوجه جهت تشحیذ ذهن مقام محترم دادگاه اشاره به نکات ذیل لازم و ضروری می باشد

1- موکل به موجب سند نکاحیه شماره ... مورخ 15/4/94 تنظیمی در دفترخانه ازدواج شماره 12 تهران به عقد دائم آقای سیدحسن .... در آمده است ولی متأسفانه از بدو زوجیت خوانده با رفتارهای سوء و نابهنجار خود موکل را کراراً مورد آزار و اذیت قرار داده و بارها اقدام به ضرب و شتم موکل در اماکن عمومی، منزل پدری موکل و . . . نموده است. و با رها کردن موکل از زمان زوجیت هیچگونه اقدامی در جهت تشکیل زندگی مشترک و پرداخت نفقه به موکل ننموده است که در راستای اثبات این امر شهودی هستند که حاضر به ادای شهادت در محضر محترم دادگاه می باشند.

2- حسب اظهارات موکل خوانده هیچگونه تمایلی به داشتن رابطه زناشویی با موکل ندارد و از داشتن رابطه زناشویی با موکل هیچ لذتی نمی برد و به گفته خوانده موکل همسر ایده آل وی نبوده و تمایل به ایجاد رابطه جنسی گروهی دارد با این اظهار که من در روابط جنسی با یک نفر لذتی نمیبرم و از موکل خواسته روابط جنسی گروهی و چندنفره داشته باشند.

3- نکته دیگر آنکه خوانده با موکل رابطه جنسی خشن داشته و  وی را تحت فشار قرار داده و  با توهین و تهدید حین رابطه از موکل خواسته تا به پدرش فحاشی نماید که با امتناع موکل از این خواسته، خوانده وی را  مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت (حین رابطه زناشویی) قرار داده است.

4- خوانده با ارسال پیامک به یکی از دوستان نزدیک موکل به وی پیشنهاد داشتن رابطه نامشروع داده که ایشان حاضر به ادای شهادت در محضر دادگاه می باشند.

حال با عنایت به موارد مذکور در فوق وعدم تمایل موکل به ادامه زوجیت بدلیل سوء رفتارهای مکرر زوج و ترک انفاق و رها کردن موکل به مدت دوسال و داشتن خواسته های نامشروع (از زمان وقوع عقد) در جهت اثبات عسر و حرج زوجه صدور قرار استماع شهادت شهود و نهایتاً صدور حکم بر طلاق وفق مقررات مورد استدعا می باشد.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید