وبلاگ

تامین دلیل تصرف مادی و حقوقی در مال

گاهی اوقات دلایل به صورت کتبی در دسترس شما نیست که بتوانید پس از طرح دعوا با ارائه آن به دادگاه ادعای خود را به اثبات برسانید.تامین دلیل راهی است که خواهان می تواند با استفاده از آن دلایل مکتوب به دست آورد و نیز می تواند دلایل و امارات مورد نظر خود را حفظ نماید تا گذر زمان و سوء نیت احتمالی طرف دعوا آن را از بین نبرد.مثل اینکه زنی با تعویض قفل مانع از ورود همسر خود به منزل شده و مرتکب جرم یا تخلف از قواعد حاکم بر روابط زناشویی شود.که مرد می تواند جهت جلوگیری از اعاده به وضع سابق و از بین بردن آثار تخلف به تاسیس قانونی تامین دلیل متوسل شود.

دادخواست تامین دلیل - تصرف مادی و حقوقی در مال

خواهان : محمد حسین .... نام پدر : سلمان   به نشانی : تهران.خیابان پاسداران ........ .

خوانده : راضیه .... نام پدر: قادر   به نشانی : تهران.خیابان فرمانیه ........ .

وکیل یا نماینده قانونی : مسعود محمدی به نشانی : تهران.میدان فاطمی.میدان گلها...... .

خواسته : تامین دلیل  مبنی بر تصرف خوانده در آدرس خیابان فرمانیه .......

دلایل و منضمات دادخواست : وکالتنامه

شرح دادخواست تامین دلیل

ریاست محترم شورای حل اختلاف

احتراماً به استحضار می رساند موکل همسر خوانده می باشد که، خوانده وی را از منزل مشترک بیرون نموده و قفل های منزل را عوض کرده تا موکل نتواند به منزل مشترک باز گردد.غلیهذا برای جلوگیری از این ادعا توسط خوانده که موکل منزل مشترک را ترک نموده مستدعی است در خصوص تامین دلیل جهت احراز تصرف خوانده در آدرس مذکور و ممانعت ایشان از ورود موکل به منزل مشترک وتعویض قفل های درب ورودی اقدام شود تا جلوی سوء استفاده احتمالی خوانده از این وضعیت جهت درخواست طلاق به بهانه ترک زندگی مشترک توسط موکل از سوی خوانده گرفته شود.

 

صورتجلسه تامین دلیل تصرف در مال

خواهان : محمد حسین ....... با وکالت مسعود محمدی

خوانده / متهم : راضیه .....

موضوع : تامین دلیل 

بدینوسیله در اجرای قرار تامین دلیل موضوع پرونده فوق الذکر در تاریخ 91/11/01 ساعت حدود 12 به محل اجرای قرا واقع در خیابان فرمانیه ......... مراجعه نموده و پس از دق الباب خانمی با احراز هویت به مشخصات خانم راضیه .... فرزند قادر در را باز نمودند و اعلام نمودند بنده در حدود 2 ماه می باشد که نسبت به تعویض مغزی درب ورودی ساختمان واحد 7 اقدام نموده ام و با توجه به اختلافات ما بین با یکدیگر توافق نمودیم که به خاطر بچه ها مدتی از همدیگر دور باشیم لذا به این علت نسبت به تعویض مغزی قفل درب اقدام و تا زمانی که همکاری لازم جهت بر طرف شدن مشکلات فی ما بین اقدام ننماید از ورود ایشان به ملک خودم که هر دو بچه ها یمان آنجا زندگی می کنیم خودداری خواهم نمود و ایشان در رابطه با هر سوال و جواب به وکیلم آقای ... مراجعه نماید.ضمناً خانم اعظم .... مادر خوانده نیز در محل حضور داشته و مراتب را تایید نمود.در خاتمه بدون درگیری محل را ترک نمودیم.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید